NORDsilencer

Mürasummutid

Product group image

NORDsilencer tooterühma tooted on mõeldud ventilatsioonikanalites tekkiva müra vähendamiseks. Tooterühma kuuluvad mürasummuteid valmistatakse nii kandilise kui ka ümara ristlõikega ventilatsioonisüsteemide tarvis. Summutid tagavad tõhusa müravähenemise ning loovad mugava elu- ja töökeskkonna. Mürasumbuvust on testitud vastavalt ISO 7235 standardile.

Kasutatav mineraalvill ja sünteetiline isolatsioonimaterjal on puhastatavad (nailonharjapesu) ning sõltumatud uuringud on tõestanud, et korralise hoolduse korral on nende isolatsioonimaterjalide kasutusiga elu- ja büroohoonetes kuni 50 aastat. Sünteetilise isolatsioonimaterjaliga mürasummutid vastavad ventilatsioonitoodete puhtusklassile M1.

Mürasummutite kasutamine on eriti oluline avalikes hoonetes, kus on suured ja võimsad ventilatsioonikanalid. Näiteks elu- ja äripinnad, avalikud ruumid, spordi- ja tööstushallid, koolid, hotellid jne.


NORDsilencers tootegrupis oleme arvutanud toodete keskkonnamõju (EPD) kuumtsingitud teraslehest valmistatud mürasummutitele.

Valideeritud EPD deklaratsiooni saad vaadata siit.


Tutvu meie SILENCERiQ valikuprogrammiga.