Recair

Ventilatsiooniseadmed

Product group image

Recair ventilatsiooniseadmete tooterühma kuuluvad moodul- ja kompaktseadmed. Moodulseadmeid on võimalik valida erineva laiuse ja kõrgusega konfiguratsioonides ning lisada sektsioone vastavalt vajadusele. Vaadake erinevaid õhuhulkade vahemikke.

Kompaktseadmete valikus on horisontaal- ja vertikaalseadmed. Horisontaalseadmete õhuhulgad on 0,3…4 m3/s. Väiksemale õhuhulgale on saadaval pealt ühendusega vertikaalseadmed. Kõiki kompaktseadmeid on võimalik tarnida nelja erineva automaatika varustustasemega. Vaadake erinevaid varustustasemeid. 

Recair ventilatsiooniagregaate on Soomes valmistatud 1993. aastast. Oma tooteid arendades oleme tähelepanu pööranud funktsionaalsusele, kvaliteetsetele komponentidele ja energiatõhususele. Ventilatsiooniagregaadid on saadaval erilahendusena hügieeni- ja renoveerimisotstarbeks. Seadmeid on võimalik tarnida ka ATEX komponentidega.  

Recair ventilatsiooniseadmeid saab kasutada paljudes erinevates kohtades: näiteks lasteaiad, koolid, kontorid, poed ja kaubanduskeskused, hotellid, hooldekodud, kortermajad ja ärihooned. 

Valikuprogramm AHUiQ abil leiad Recair’i ventilatsiooniagregaatide suurest valikust oma objekti jaoks parima lahenduse.