Projekteerimine

Soovime pakkuda projekteerimiseks valdkonna parimaid programme

ETS NORDi valikuprogrammid on loodud just selleks, et hoida kokku KVJ projekteerijate kõige hinnalisemat vara – aega. KITCHENiQ on loodud professionaalsete köögikubude konfigureerimiseks,  SILENCERiQ mürasummutite valimiseks ning helitasemete arvutamiseks ning AHUiQ ventilatsiooniagregaatide projekteerimiseks.

Konfiguraatorid on välja töötatud HVAC-inseneride vajadusi silmas pidades ning loodud mugavaks ja intuitiivseks kasutamiseks. Jätkame tarkvaraarendustöödega kasutajate tagasiside alusel ning täiendame konfiguraatoreid jooksvalt.

Meie programmide abil saate välja valida sobivad valmistooted või kujundada ise projekti nõuetele vastavad tooted.

Pakume ka põhjalikku teavet erinevate materjalivalikute kohta, et pikendada meie toodete eluiga isegi keerulistes olustikes.

UUENDUSED

Mürasummutite valikuprogrammiga leiate meie valikust sobivaima toote ventilatsioonimüra seadistamiseks.

Loe lisa

KITCHENIQ kubukonfiguraatori abil saavad projekteerijad ilma probleemideta arvutada nii suurköögi ventilatsiooniks vajalikud õhuhulgad kui ka vastavasse ruumi sobivad köögikubud.

Loe lisa

AHUiQ valikuprogrammi abil leiate Soome ettevõtte Recair ventilatsiooniagregaatide hulgast oma projekti jaoks parima lahenduse. 

Loe lisa

Meie professionaalsed köögiventilatsiooni eksperdid projekteerivad teie köögi tarvis selged ning detailsed joonised ilma lisatasuta.

Loe lisa

ROOFiQ

Peagi valmib meie uus katuseotsikute mõõtmis- ja valikuprogramm!

CEILINGiQ on MagiCAD Connecti lisa, mis võimaldab projekteerida ventilatsioonilagesid suurköökidesse.

Loe lisa