Kontakt

ETS NORD Tallinn

Aadress

Peterburi tee 53

11415, Tallinn

Andmed

rg-kood 10462380

KMKR EE100363634

Müük

+372 680 7365

pakkumised@etsnord.ee

Ladu

+372 525 7795

Kontor

+372 680 7360

info@etsnord.ee

Merit Põllupüü

Egne Reilson

Katri Ummer

Müügispetsialist, eksport

katri.ummer@etsnord.ee +372 5886 7100

Annika Viks

Müügispetsialist, eksport

annika.viks@etsnord.ee + 372 511 1956

Viivika Pakkonen

Müügispetsialist, eksport

viivika.pakkonen@etsnord.ee +372 528 7794

Oliver Kaldre

Kalmert Soone

Märt Mäe

Ventilatsiooniseadmete Müügijuht

mart.mae@etsnord.com +372 513 3745

Kaarel Kabin

MÜÜGIOSAKONNA JUHATAJA

kaarel.kabin@etsnord.ee +372 5668 2038

Einari Karm

Raino Viira

Hege Maurer

Lao Klienditeenindaja

hege.maurer@etsnord.ee +372 525 7795

Margus Napp

Tootejuht

Recair, NORDfan

margus.napp@etsnord.ee +372 525 6836

Annika Põlendik

Tootejuht

NORDduct, NORDrect, NORDdoor, NORDdamper, NORDroof, NORDexternal

annika.polendik@etsnord.com +372 5622 8735

Indrek Valgma

Tootejuht

norddiffuser, nordgrille

indrek.valgma@etsnord.ee +372 503 1159

Ilmar Ilinõh

Timo Olesk

Margus Rebane

Eve Ebruk

Irja Kuusmann

Kristo Paap

Logistikaosakonna juht

kristo.paap@etsnord.ee +372 5334 5972

Martti Kruusamägi

Logistikaosakonna juhi abi

martti.kruusamagi@etsnord.ee +372 529 2990

Merike Helistvee

Kuido Jaaksaar

Tõnu Lember

Jaago Junolainen

Imbi Hepner

Kärri Jürisson

Graafiline disainer

karri.jyrisson@etsnord.ee

Eva-Lotta Künnap

Graafiline disainer

evalotta.kynnap@etsnord.ee

Ott Ringo

Urmas Hiie

Juhatuse esimees, Tootmine ja arendus

urmas.hiie@etsnord.ee +372 503 1483

Ene Saluste

Juhatuse liige, Finants

ene.saluste@etsnord.ee +372 5854 3770

Maia Randver-Anupõld

Peter Haab

Lahenduste Grupi juht

peter.haab@etsnord.com +372 5645 2007

Marcus Kukkonen

Jätkusuutlikkuse Spetsialist

marcus.kukkonen@etsnord.com +372 5633 6486

Amor Sinivee

Äriprotsesside arendusjuht, IT haldus

amor.sinivee@etsnord.ee +372 5191 8080

Karin Tiitre

Nele Nilb