Menüü

Referentsid

A.H. Tammsaare tee 89a
Tallinn
2019 aastal valminud 6 korruseline ja 64 korteriga korrusmaja asub Mustamäe elurajooni sisekvartalis.
Kristiine Keskus
Tallinn
Enam kui 160 kaubanduspinda koondava Kristiine Kaubanduskeskuse neto-kaubanduspind ulatub 43 700 ruutmeetrini. 2017 aasta lõpus alanud renoveerimistööde käigus anti värske ilme nii keskuse fassaadile kui siselahendustele. 2018 suvel avati seal ka Baltimaade esimene meelelahutuskeskus ja spordibaar O’Learys koos bowlingu-radade ja Tallinnas ainulaadse kinosaaliga.
Nõmme tee 97
Tallinn
2019 aastal valminud korterelamu Kristiines.
Maakri Ärikvartal
Tallinn
Maakri Kvartal asub Tallinna tegelikus linnasüdames kõrghoonete teemaplaneeringuga kavandatud city ajaloolise südalinna poolses küljes. Ärikompleksis on kokku seitse hoonet: 30-korruseline kõrghoone, 10-korruseline ja 4-korruseline hoone ning neli 20. sajandi algusest pärinevat 3-4 korruselist arhitektuurimälestist.
Ensto Ensek
Keila
Kontori- ja tootmishoone
Peetri Keskus
Peetri
Peetri Keskus on kogukonnakeskus, mille eesmärk on pakkuda mitmekülgseid teenuseid. Hoones on kaks korrust ja kogupinda pea 8000m2, mille võtavad enda alla toidupood, kohvik-restoran, apteek, 3 tenniseväljakut, jõusaal koos rühmatreeningutega, kitarrikool, laste huviringid jne.
PERH
Tallinn
Põhja-Eesti Regionaalhaigla Mustamäe meditsiinilinnak
Kai keskus
Tallinn
2019 avas ajaloolises Noblessneri allveelaevatehase laevasüsteemide tsehhis uksed rahvusvaheline Kai kunstikeskus. Hoones tegutsevad lisaks galeriile ja auditoorium-kinosaalile veel mitmed huvitavad söögikohad. Seda ristkülikukujulise põhiplaaniga hoonet tunti 1920.–30. aastatel vaskseppade ja tislerite töökojana. Hoonele annab iseloomuliku kuju kumer katus, millel on väike kolmnurkne katuselatern. Kõik Noblessneri hooned on ehitatud omas ajas eesrindlikult, kasutades monoliitset raudbetoonist raamkarkassi.
Laki 6 ärihoone
Tallinn
2018 valminud stock-office-tüüpi äripinnad Kristiines, Laki ja Värvi tänava ristmikul.
Explorer ärihoone
Tallinn
2016. aasta veebruaris Tallinna südalinnas valminud ärihoone välisilme on efektne oma LED paneelidega kaetud välisseinte tõttu,  Hoones on rakendatud suurepäraseid tehnoloogilisi lahendusi ja automaatika juhib nii radiaatoreid kui jahutust, Büroopindade ventileerimine on jagatud ilmakaarte järgi põhja- ja lõunapoolseks, nii et päikesepoolsel küljel on õhuhulk üle 50% suurem. Tulemuseks on mõistlik energiakasutus ja suurepärane sisekliima.  
Kadrioru Plaza
Tallinn
Kadrioru Plaza on suurim elu- ja ärikompleksiga Kadriorus. Hoone arhitektuuris on kui juugendarhitektuuri ning voolujoonelise Art Deco stiili tänapäevane interpretatsioon.
Ovaal Maja
Tallinn
Ovaal Maja on 8 korruseline esinduslik ja stiilne büroohoone. Ringi Büroo majade arhitektuurseks inspiratsiooniallikaks on eriline asukoht Tallinna olulises punktis – Tehnika, Veerenni ning Filtri tee ringristmiku kõrval. Ovaal Maja on vaadeldav mitmelt suunalt piki tänavaid, lähenedes hoone vaatenurk pidevalt muutub. Et sellist liikumist arhitektuuris peegeldada, on hoone projekteeritud ümara vormiga. Ümaral vormil ei ole tagafassaadi – kõik on võrdsed küljed, kõik lähenemissuunad on olulised.
Tallinna Euroopa Kool
Tallinn
Tallinna Euroopa Kooli uus õppehoone avati 2018 Kassisaba ja Kalamaja piiril Kelmikülas, endises Tallinna Transpordikooli rekonstrueeritud hoones. Põhja Tallinna linnaosas Tehnika tänaval paiknev kompleks omab koolina pikaajalisi traditsioone – lisaks tehnika- ja sõjakoolile on selle ruume 1920. ja 30. aastatel kasutanud ka Tallinna Prantsuse lütseum. Tallinna Euroopa kooli tööde käigus rekonstrueeriti hoone kaasaja tingimustele vastavaks ning kõik ajaloolised hoone fassaadid ja soklid korrastati. Ehitusliku mahuna lisati kompleksi vaid eri tiibu ühendavad ehitised: 1930. aastate ja 1970. aastate mahtude vahele galerii, mis esimese korruse tasandil kulgeb osaliselt pandusena. Peahoone ja võimlakompleksi vaheline ühenduslüli ehitati olemasolevate tehniliste ruumide peale.
Viimsi Gümnaasium
Viimsi
2018 sügisel avati uus Viimsi Gümnaasium- esimene riigigümnaasium Harjumaal. 540 õpilasele ehitatud tänapäevane gümnaasiumihoone asub Haabneemes, Viimsi vallas ning mille netopind on ligi 4 150 ruutmeetrit.
Nautica keskus
Tallinn
Nautica on uus kaubanduskeskus, mis valmis 2017. aasta sügisel Norde Centrumi laienduse tulemusena. Selle rendipind on 18 500m2, millel asub ligi 60 kauplust.
Kiikri Residentsid
Tallinn
Kiikri Residentside elamukvartal paikneb vaieldamatult ühes Tallinna kõige ilusamas asukohas Kadrioru pargi veerel ja Tallinna lahe ääres, kust saab alguse ka maaliliste linna- ja merevaadetega Pirita promenaad. Kiikri Residentside esimese etapi kolm maja aadressil Kiikri 2 valmisid 2019. aasta suveks.
Katla Maja
Tallinn
Trendikas ja intrigeeriv postindustriaalses stiilis elu- ja ärihoone. Katla Maja on vastvalminud uusarendus mereäärses piirkonnas, mis asub tuulte eest kaitstud siseõues otse Kultuurikatla ja Kalasadama kõrval.
Rahvusooper Estonia restoran
Tallinn
2018 a  novembris taasavati talveaias restoran Estonia, mis sai uue ja noorusliku sisekujunduse. Rahvusooper Estonia Talveaed on aastate jooksul kujunenud nii tallinlaste kui ka linnakülaliste poolt armastatud kontserdipaigaks. Talveaia, mis on ehitatud ooperiteatri sisehoovi, muudavad hubaseks ilusad lopsakad taimed ja klaaslaest tulvav valgus.
Suure-Jaani Tervisekoda
Viljandimaa
Moto Center
Tallinn
Kalev Spa
Tallinn
T1 Mall of Tallinn
Tallinn
Põhjala Pruulikoda
Tallinn
Linnamäe tee 42
Tallinn
Noblessneri sadamalinnak
Tallinn
WoHo
Tallinn
Euroopa Liidu IT-agentuur
Tallinn
Kriminalistika Labor
Tallinn
Talihalli
Helsingi
Tallinna Teeninduskool
Tallinn
Tallinna Teletorn
Tallinn
Iru Soojuselektrijaam
Iru
Kristiine keskus
Tallinn
Metro Plaza
Tallinn
Fahle maja
Tallinn
Äri- ja eluhoone
Tallinn, Tartu mnt
Lennusadam
Tallinn
Pelgulinna sünnitusmaja
Tallinn
Eesti Ajaloomuuseum
Tallinn
Marienthali Keskus
Tallinn
Delta Plaza büroohoone
Tallinn
KUMU Kunstimuuseum
Tallinn
Baltika Kvartal
Tallinn
UPS Logistikakeskus ja kontorihoone
Tallinn
Eesti Pandipakendi käitluskeskus
Tallinn
Raudalu Konsum
Tallinn
Kreuzwaldi maja
Tallinn
Viimsi Maxima
Viimsi
ABB Peakontor ja tehas
Jüri
Euroopa Kool
Tallinn
Noarootsi Gümnaasium
Läänemaa
Eesti Rahvusraamatukogu Tallinnas
Tallinn