Meist

ETS NORD on Põhja-Euroopa üks suuremaid terviklikele ventilatsioonilahendustele spetsialiseerunud ettevõtteid, mis on tegutsenud järjepanu juba 25 aastat.

Arendame ja toodame ventilatsiooniseadmeid, mis tagavad puhta ja tervisliku sisekliima ning loovad siseruumides viibijatele parema enesetunde. Lähtume oma klientide vajadustest ja kasutame kõiki teadmisi ning oskusi, et meie tooted oleks jätkusuutlikud ja ei koormaks keskkonda.

Meie kliendina olete heades kätes: meie 500 kõrgelt kvalifitseeritud ja pühendunud spetsialistist koosnev meeskond teenindab teid neljas riigis. Oleme kogenud ja usaldusväärne partner alates projekti planeerimise faasist kuni toodete paigalduse ja tehnilise hoolduseni.

Lisateavet meie arengu, visiooni ja väärtuste kohta leiate allpool.

Meie lugu on täis püüdlusi ja õnnestumisi, katseid ja vigu, kuid lõpuks on kindel tahe ning pühendumus see, mida meie ettevõte täna esindab.

Loe lisa

ETS NORD AS osaleb EAS ettevõtte arenguprogrammis

 

 

Loe lisa

Meie ettevõttel on täpselt määratletud visioon ja missioon, mis esindavad meie tegevust.

Loe lisa

ETS NORDi kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimine järgib ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaatide põhimõtteid.

 

Loe lisa

Eetikakoodeks

ETS NORD-i Eetikakoodeks on oluline ja igapäevatöös kasutatav dokument, mille järgimist oodatakse kõigilt meie töötajatelt. Me järgime alati kehtivaid seadusi ja määrusi ning käitume vastavalt oma ettevõtte juhistele. 

Eetikakoodeksiga saad tutvuda SIIN

Jätkusuutlikkus

ETS NORD jätkusuutlikkuse aruanne annab ülevaate meie poliitikast ja tegevustest parima sisekliima arendajana ja ühiskonda panustajana.

2022 aruandega saad tutvuda SIIN

Meie ümartoru EPD raporti leiad SIIT