Varustustasemed

Recair

Kompaktseadmed on saadaval erineva varustustasemega.

Ilma varustuseta

Masin tarnitakse ilma elektri- ja klemmiplokita. Masina elektriseadmed ei ole juhtmega ühendatud, välja arvatud lisavarustusse kuuluvad hooldustuled ja turvalülitid. Masinasse paigaldamiseks ei saa valida automatiseerimiseks vajalikke seadmeid, näiteks temperatuuriandurid ja diferentsiaalrõhuandurid.

Klemmiliist

Masina elektriseadmete 230/400V toiteallikad on ühendatud klemmliistuga, välja arvatud ventilaatorid, mis on ühendatud turvalülitite ja sagedusmuunduritega. Masina elektriseadmete juhtimisahelad on juhtmestatud ja ühendatud klemmliistudega. Masina varustuse juurde on võimalik valida automaatikaks vajalikud seadmed, mis on paigaldatud, juhtmestatud ja klemmliistudega ühendatud. Selliste seadmete hulka kuuluvad näiteks temperatuuriandurid, diferentsiaalrõhuandur ja ajamid.

Seadmed võivad hõlmata ka lihtsat paigaldamist ja kaabeldust, sellisel juhul toimetab automaatikaettevõtja seadme paigaldamiseks tehasesse.

Elektrikilp

Ventialtsiooniagregaatidele on paigaldatud elektrikilp, millel on pealüliti ja kaitselülitid. Masina elektriseadmete juhtimiskaablid ja 230/400V toiteallikad on ühendatud elektriklemmidega.

Masina varustuse jaoks on võimalik valida automaatikaks vajalikud seadmed, mis on paigaldatud, juhtmestatud ja ühendatud elektrikilbi klemmidega. Selliste seadmete hulka kuuluvad näiteks temperatuuriandurid, diferentsiaalrõhuandur ja ajamid. Seadmed võivad hõlmata ka lihtsat paigaldamist ja kaabeldust, sel juhul toimetab automaatikaettevõtja seadme paigaldamiseks tehasesse.

Tehaseautomaatika

Ventilatsiooniagregaat koos Oumani Ouflexi kontrolleriga on täiesti sõltumatu masin, mis on varustatud elektri- ja juhtimiskeskusega. Masin on tehases testitud.

Ouman Ouflex on vabalt programmeeritav automaatikasüsteem millel on eemaldatav ekraan mida saab ümber paigutada. Siseühenduste kaudu on võimalik I/O-punktide arvu suurendada.

Andmeedastusühendused:

Standard

  • Modbus RTU (master)
  • Modbus TCP / IP (alam)

Tarvikud

  • GSM -modem (GSMMOD6) Lisateenus saadaval Ounet

Lisana saadaval

  • Ounet

 

 

Küsi tehnilist nõu meie asjatundjalt

Margus Napp

Tootejuht

Recair, NORDfan