aSAP-lahendus (a Self Assembly Package)

NORDcanopy

aSAP on professionaalne ETS NORDi poolt välja töötatud köögikubude pakendamise lahendus, mis garanteerib, et hea ventilatsiooni tagamiseks ei pea enam väikeste liftide või kitsaste ukseavade tõttu järeleandmisi tegema. aSAP-lahenduse puhul on köögikubu pakitud kokku väiksemasse pakendisse moodulite kaupa - tänu sellele on kubude transportimine ning paigaldamine kordades lihtsam, kui see on eelnevalt kokkupandud suurte köögikubude puhul. aSAP-lahendusega kubusid saab vajadusel hõlpsasti teisaldada ühest ruumist teise ning komplekteerida ümber juhul kui köögi nõudmised peaks vahepeal muutuma.

Kõik ETS NORDi köögikubud on valmistatud vastavalt konkreetse objekti vajadustele ning omavad aSAP lahenduse võimekust. Tänasel päeval tarnitakse suur osa köögikubudest objektile veel eelnevalt kokkupanduna, kuid järjest enam kasutatakse kitsaste koridoride läbimiseks aSAPi 5-etapilist lahendust. aSAPi lahendusena tarnitud kubu paigaldamine on ergonoomiline ning väga efektiivne - tööd kiirendavad veelgi valmis riputuslahendused ja eelpaigaldatud tihendid. Läbi avatava kubu lae on moodulite kõrguse reguleerimine, kanalite ühendamine ning isoleerimine ülimalt lihtne. Paigaldamise lõpuleviimiseks tuleb laepaneel paigaldada selleks ettenähtud kinnitussoontesse – kruvisid selle töö jaoks vaja ei läe.  

aSAP-lahendus on kohandatav just konkreetse köögi vajadustega – restorani planeeringu muutudes saab muuta ka kubu paigutust. aSAP-lahendusena valmistatud kubu saab uues köögis ilma vaevata demonteerida, puhastada ning seejärel uuesti kokku panna. Köögiventilatsiooni vajaduste muutudes, saab täiendada kubu vajalike uute moodulitega, pakkudes seeläbi efektiivset ning kvaliteetset õhuvahetust ka täieliku uuenduskuuri läbinud köögis. Rohkem infot paigalduse kohta võib leida aSAP lahenduse paigaldusjuhendis.

Tutvu referentsidega, kus on kasutatud NORDcanopy tooteid

Chef`s Manu DoubleDecker

Ruu, Jõelähtme vald

Küsi tehnilist nõu meie asjatundjalt

Annika Põlendik

Tootejuht

NORDduct, NORDrect, NORDdoor, NORDdamper, NORDroof, NORDexternal

Disaini abi saamiseks võtke ühendust meie spetsialistiga

DESIGN SERVICE

DISAINITEENUS - NORDcanopy

Võtke ühendust meie müügiosakonnaga

Müügiosakond

Hinnapakkumised, tellimused ja tarneinfo