2024. aastal taasavati pärast põhjalikku renoveerimist Tallinna Kergejõustikuhall. Kui see hall esmakordselt 1996. aastal avati, oli see Baltimaade moodsaim kergejõustikurajatis. 26 aastat pidevat kasutust jättis oma jälje ning Tallinna linn tellis Nordlin Ehituselt 14 miljoni euro eest hoone põhjaliku renoveerimistöö. Vanast hoonest jäid alles vaid betoonpõrand ja puitfermid, kõik ülejäänu ehitati uuel kaasaegsel moel üles. Muutus isegi hoone nimi – Tallinna Spordihalli uueks nimeks sai Tallinna Kergejõustikuhall, mis on nüüd kooskõlas hoone peamise funktsiooniga.
Vastavalt tänastele ehitusstandarditele tuli hall ümber ehitada energiasäästlikumaks ja soojapidavamaks, välja tuli vahetada kogu ventilatsioonisüsteem, mis tagaks spordihalli nõuetele vastava õhuvahetuse kogu majas. Hoone ventilatsiooni- ja suitsuemaldussüsteemi ehitas välja AS Hiieko ETS NORD valmistas ja tarnis Tallinna kergejõustikuhalli objekti jaoks erinevaid ventilatsioonisüsteemi komponente, näiteks mürasummutid, ümartorud ja -fassoonid, reguleerklapid, õhujaotajad ja välisrestid. Sealsetesse jõusaalidesse paigaldati DEZ suunajatega õhujaotajad, mis hajutavad sissepuhkeõhu ühtlaselt ega „puhu jahedat õhku otse pähe“, mis on tihti spordisaalides probleemiks, kui pärast intensiivset treeningut ja higistamist võib tekkida oht külmetuda.
Eritellimusena valmistas ETS NORD ventilatsiooni õhuvõturesti, sest see pidi sulanduma kokku hoone omanäolise kolmnurkse arhitektuurse katuselahendusega. Standardlahendusena sellist resti olemas pole ja seetõttu jõudis töö meie arendusosakonna lauale, kes tegi kolmnurkse välisresti jaoks joonised meie hea koostööpartneri AS Hiieko poolt ette antud täpsete mõõtude alusel. Rest on väljast avatav ja võimaldab õhuvõtukambrit ka tõstukilt hooldada, kui selleks peaks tekkima vajadus. Toode vastab C4 keskkonnaklassi nõudmistele ja sobib kasutamiseks nii mereäärsetes kui tööstuspiirkondades.