ETS NORD parimate ettevõtete TOP 10 hulgas

25.07.2023

EASi ja KredEx ühendasutus ning Eesti Tööandjate Keskliit valisid välja ettevõtted, kes sel aastal kandideerivad erinevates kategooriates parima ettevõtte auhindadele. Meil on hea meel, et ETS NORD sai TOP 10 nimekirja lausa kolmes kategoorias: „TOP 10 innovaator“, „TOP 10 kestlik ettevõte“ ja „TOP 10 eksportöör“. See on meile järjekordne tunnustus lisaks aasta alguses meile omistatud Aasta Tehas 2023 tiitlile!

Konkursi eesmärgiks on tunnustada silmapaistvaid, leidlikke ja nutikaid Eesti ettevõtteid, kelle järjepidev töö on toonud edu nii ettevõttele, selle töötajatele kui ka laiemalt meie riigile, on kirjas EAS-i veebilehel. Ettevõtluse auhind on kõrgeim riiklik tunnustus ettevõtetele.

Ettevõtluse auhind on pikima ajalooga ettevõtluskonkurss Eestis, millega tehti algust juba 1996. aastal, mil president Lennart Meri eestvedamisel valiti esmakordselt välja aasta parim välisinvestor. Aastate jooksul on konkurss kogunud populaarsust Eesti ettevõtete seas ning lisandunud on erinevad kategooriad, milles eesrindlikud ettevõtted omavahel kandideerivad.

Loe lähemalt: https://eas.ee/ettevotluseauhind/