ETS NORD EM 2024 ennustusvõistlus!

11.06.2024

Jalgpalli EM algab juba 14. juunil ja nagu ka varasemalt selliste kirgi kütvate spordisündmuste puhul, korraldame ka nüüd ETS NORD EM 2024 ennustusvõistluse kõigile koostööpartneritele ning töötajatele.

Kõige täpsematele ennustajatele paneb ETS NORDi omalt poolt välja auhinnad:
1. koht saab kolm kasti jaanijooki, 2. koht saab kaks kasti ja 3. koht ühe kasti.

Meie ennustuvõistlusel osalemiseks mine Kicktipp-i veebilehele ETS Nord EM 2024 – EM 2024 | kicktipp ja tee seal endale konto.

Täpsed juhised leiad SIIT LINGILTKui oled omale konto teinud, saad hakata ennustama.

Lühidalt reeglitest. Kõik ennustused tuleb teha enne mängu algust. Võid ennustada kas mäng mängu haaval või kõik alagrupi mängud korraga. Sõelmänge saad ennustada siis, kui edasipääsejad on teada. Enne kõige esimese mängu algust (14.06 kl 22:00) vasta 12 boonusküsimusele, millega võid teenida lisapunkte.
Peale iga ennustuse tegemist kliki „Submit prediction“, sest muidu su ennustus kirja ei lähe. Ennustame mängu 90 minuti seisu – see tähendab, et lisaajal löödud väravaid ja penalteid ei arvestata. Õige skoor annab 4 punkti. Õige võitja või viik annab 2 punkti. Kui ennustad väravate vahe õigesti, saad 3 punkti (näit. ennustasid 1:0, aga tulemus oli 2:1, väravate vahe on mõlemal juhul 1). Iga boonusküsimuse õige vastuse eest saad 4 punkti.

Kui sa vajad abi ennustusvõistlusega liitumisel, siis kirjuta palun aadressile mirko.jefanov@etsnord.ee

Head ennustamist!
ETS NORD AS