Stiilne ja efektiivne kombineeritud õhuvõtu-väljaviskerest RVD

28.02.2021

ETS NORDi uus toode on mõeldud paigaldamiseks hoonete välisseintele, objektidele kus õhuvõtt ning väljavise tuleb lahendada läbi sama seinapinna. Suurepäraste tehniliste omadustega RVD õhuvõtu-väljaviskerest on stiilne ning selle kompaktne välimus sobib harmooniliselt iga hoone fassaadiga.

RVD on ideaalne eluhoonete õhuvõtu ja väljaviske lahendusteks, kus ventilatsioon on projekteeritud korteripõhiste ventilatsiooniseadmetega.

RVD-l on reguleeritav õhu väljaviskekeava, seega sobib nii suurte kui ka väikeste õhuvoolude jaoks, tagades nõutud >5 m/s õhujoa kiiruse ka väikeste õhuhulkade juures. Pikk väljaviske õhujuga kindlustab, et õhuvõtu ja heitõhu segunemise võimalus puudub.

Eemaldatavad esipaneelid võimaldavad hõlpsasti vahetada käelisust.

Õhuvõtt toimub resti alaosast ning takistab vee ja lume pääsemise õhuvõtukanalisse. On testitud, et RVD töötab ka külmades tingimustes ning sellel on suurepärane vihmavee eraldusvõime.

Samast tootest on saadaval ka versioonid: ainult väljaviskerest RVD-V või ainult õhuvõturest RVD-S

Tutvuge lähemalt RVD õhuvõtu ja väljaviskeresti omadustega, mis vastavad elamute seinale paigaldatavate õhuvõtu- ning väljaviskeseadmete tehnilistele nõuetele.

 

 

Küsi lisa meie spetsialistilt

Raino Viira

Hooldusjuht