Magnelis® - erakordset korrosioonikaitset nõudvate olustike jaoks

01.04.2022

Keskkondades, kus korrosioon ja keerulised tingimused põhjustavad enneaegset kulumist, võib õige materjalivalik toote ja komponentide eluiga oluliselt pikendada. Magnelis® on parim ja kuluefektiivsem alternatiiv tsingitud terasele.

Magnelis® on erakordne, uus teraslehe kaitsekiht, mis kaitseb erinevates valdkondades kasutatavaid pindu pikaajalise kulumise ja amortisatsiooni eest. See on tsingi, alumiiniumi ja magneesiumi sulam, mis on optimeeritud maksimaalse korrosioonikindluse tagamiseks. Piisav magneesiumisisaldus suurendab pinnakaitse vastupidavust ja võimaldab kuni kolm korda paremat korrosioonikaitset kui tsingitud teras.

Kui kuumtsingitud teraspind on poorne, on Magnelis®-kaitsega pind ühtlane ja läbitungimatu. Sellel on ka iseparanduv kaitse, mis võimaldab kaitsekile moodustumist pinna servade, keevisõmbluste ja kriimustuste ümber. Isegi kui töödeldavale pinnale on juba tekkinud pruun rooste, moodustub selle peale järk-järgult Magnelis® kaitsekile.

– Magnelis® kaitseb nõudlikes oludes ja oleme soovitanud seda objektidele, kus korrosioonioht on tavapärasest suurem, nagu saunad ja spaad,” ütleb tootejuht Kadi Alber. – Seda on edukalt kasutatud ka kloriidide ja ammoniaagiga kokkupuutuvates kohtades, milleks on näiteks basseinid ja loomapidamishooned, ” lisab ta.

Tutvu ETS NORD kasutatavate materjalide infolehega