ETS NORD sai Aasta tehas 2023 tiitli

17.03.2023

ETS NORD võitis suurettevõtete kategoorias Aasta tehas 2023 konkursi, mille eesmärk oli välja selgitada parimad tööstusettevõtted, kes on rakendanud oma tootmises innovaatilist automatiseerimist ja parandanud protsesse läbi digitaliseerimise. Võitja väljaselgitamisel võeti arvesse ka ettevõtte suhtumist oma töötajatesse ja töökeskkonda ning jätkusuutlikkuse väärtustamist.

Aasta tehase valis tehasekülastuste põhjal välja professionaalne žürii, kuhu kuulusid Lean Digitali partner Aleksandr Miina, Saksa Automaatika juht Ats Alupere, Tallinna Tehnikaülikooli mehaanika ja tööstustehnika instituudi professor Tauno Otto ning Leanesti juht Marko Saviauk. Konkursi viis läbi Äripäeva teemaveeb Tööstusuudised.ee.

“Külastatud ettevõtted jäid meelde eelkõige juhtide ambitsioonidega uute turgude vallutamiseks ja orienteeritusega ekspordile. Tehtud digimuutustel oli selge äriline põhjendus ja need olid võimaldanud luua uusi ärimudeleid,” ütles žürii liiige Tauno Otto Äripäeva Tööstusuudistele antud intervjuus. Seeläbi on suudetud jätkusuutlikult suurendada ärimahtusid ning lahendada äri laiendamist takistanud organisatoorsed kitsaskohti.

Loe konkursist pikemalt: https://t.ly/HViM