ETS NORD aSAP - uudne ja nutikas lahendus ETS NORD’i köögikubudele

17.05.2021

Uue taseme modulaarsus – innovatsioon, mis võimaldab kubu tellida kompaktse pakendina, toode objektil hõlpsalt kokku monteerida ning hiljem taaskasutada ka teistsuguse planeeringuga köögis. aSAP on meie panus rohelise tuleviku nimel. Logistika lihtsustamine ja taaskasutuse võimaluste kasvatamine vähendab märkimisväärselt toote süsinikujalajälge. Võimalus moodulitest korduvkasutuse käigus moodustada uusi konfiguratsioone, laseb toodet kasutada läbi mitmete restorani elutsüklite.

                 

aSAP pakend on ainulaadne, võimaldades kubu transportimist ka piiratud juurdepääsuga ruumidesse. Kubu on eelnevalt tehases kokku pandud, seejärel lahti võetud ning viie erineva moodulina pakendisse asetatud. Kvaliteedikontroll tagab tervikliku komplekti ning ladusa paigalduse. Komponentidest kubu koostamine on lihtne, nelja sammuga protsess, mida toetab detailne paigaldusjuhis.

                 

Kui moodulid on omavahel ühendatud, saab kubu üles riputada, jättes laepaneeli osa esialgu avatuks. See tagab paigaldajale mugava ligipääsu kanaliühendustele ning võimaluse reguleerida kõrgust kubu pealt. Viimasena kinnitatakse kubu laepaneel ning paigaldus ongi lõpule viidud.

Kubu uus elutsükkel algab toote demonteerimisest, mis käib paigaldusele vastupidises järjekorras.

Mitte ainult aSAP pakendis tulnud toode, vaid ka teised uued ETS NORDi kubud on antud meetodil taaskasutatavad. Kõik komponendid on eraldiseisvalt käsitletavad, et neid hõlpsasti puhastada, hoiustada ning paigaldada uude kööki. Kui planeering muutub selliselt, et antud moodulitest uue köögi teenindamiseks väheks jääb, on võimalik tellida juurde lisamooduleid. Kui köögiplaani muutused seda soosivad, on vähese vaevaga võimalik pikendada ka juba paigaldatud köögikubu. See tähendab vaid lisamoodulite tellimist ning nende paigaldamist olemasoleva lahenduse külge.

Kõik ETS NORDi rasvakubud on soovi korral tellitavad aSAP-komplektina.

Küsi nõu meie asjatundjalt

Ann-Riin Ridbeck

Projekteerimisteenuse juht