ETS NORD AS on laienenud Lähis-Itta

14.06.2022

Peale kaheaastast eeltööd ning edukat EXPO 2020 Maailmanäituse Eesti Paviljoni „Taste Estonia“ restorani projekti, on ETS NORD Ventilation Manufacturing LLC käivitanud köögiventilatsiooni koostamistehase Dubai Industial City´s.

Tehase asukoht on strateegiliselt Jebel Ali sadama konteinerterminali ja EXPO Ärilinnaku vahel. Ühelt poolt 45 km Dubai keskusest ning teisest suunast 75 km UAE pealinnast Abu-Dhabist.

Tooted saadetakse täis konteineritega meie Tallinna ja Vantaa tehastest aSAP moodulitena merd mööda läbi Suessi kanali Dubai lattu, kus nendest koostatakse seadmed vastavalt projektide spetsifikatsioonidele.

Antud lahendus võimaldab pakkuda paindlikku projekteerimisteenust ning kõrgeima kvaliteediga seadmete ülikiiret tarnet ja annab meile konkurentsieelise ka nende ees, kes toodavad oma lahendusi Malaisias ning Euroopas.

Lisaks on ETS NORD ainukene ettevõte, kelle laserkeevitatud süsteemidele on antud täies ulatuses HACCP toiduohutuse programmi alusel sertifikaat. See on avanud meie ettevõttele uksed kõige rangemate nõuetega toidutööstuse projektidesse.

ETS NORD Lähis-Ida tütarfirma on tarninud seadmeid juba viide kohalikku restorani ja kooskõlastamisetapis on veel kümmekond lahendust Dubais. Sellele lisaks on tulemas projekte Abu-Dhabis, Omanis ja Saudi Araabias.

Üks meie õnnelik klient Rokfort Kitchens omanik ja Juht Rabih Omran sõnastas oma tänusõnad ETS NORD tiimile.

„ETS NORD aSAP lahendus on ülivõimas oma kvaliteedi ning modulaarse lahenduse poolest. Me võitsime Accor hotelligrupi usalduse, sest suutsime kaasa minna nende Dubai Pullmann hotelli köögi layout muudatustega vaid nädal enne seadmete paigaldust.

ETS NORD komplekteeris lihtsalt vajalikud moodulid ümber ning tarnis ilma täiendavate lisakuludeta uue konfiguratsiooniga seadmed õigeaegselt objektile!“

Lähis-Ida restoranide ning toidutööstuse ventilatsiooni turg on KPMG viimase turuanalüüsi andmetel kiires kasvus, kuni 7,5 % aastas. See ületab maailma keskmise kasvutempo 1,5 korda.

ETS NORD Ventilation Manufacturing LLC plaanib sellel aastal müügiga jõuda 5 miljoni AED-ni. Järgmise kolme aasta jooksul plaanime 100 % kasvu aastas.