Kontakt

ETS NORD Tallinn

Aadress

Peterburi tee 53

11415, Tallinn

Andmed

rg-kood 10462380

KMKR EE100363634

Müük

+372 680 7365

pakkumised@etsnord.ee

Kontor

+372 680 7360

info@etsnord.ee

Ladu

+372 525 7795

Oliver Kaldre

Merit Põllupüü

Egne Reilson

Katri Ummer

Müügispetsialist, eksport

katri.ummer@etsnord.ee +372 5886 7100

Annika Viks

Müügispetsialist, eksport

annika.viks@etsnord.ee + 372 511 1956

Viivika Pakkonen

Müügispetsialist, eksport

viivika.pakkonen@etsnord.ee +372 528 7794

Kalmert Soone

Kaarel Kabin

MÜÜGIOSAKONNA JUHATAJA

kaarel.kabin@etsnord.ee +372 5668 2038

Einari Karm

Raino Viira

Hege Maurer

Lao Klienditeenindaja

hege.maurer@etsnord.ee +372 525 7795

Sofia Kruusamägi

Raul Merivee

Tootejuht, NORDDUCT, NORDSILENCER, NORDDOOR, NORDCOIL, NORDRECT, NORDACCESSORIES

raul.merivee@etsnord.ee +372 526 9666

Margus Napp

Annika Põlendik

Tootejuht, NORDCANOPY, NORDROOF, NORDEXTERNAL, NORDDAMPER

annika.polendik@etsnord.com +372 5622 8735

Martin Pajuväli

Tootejuht, NORDCONTROL

martin.pajuvali@etsnord.com

Indrek Valgma

Tootejuht, norddiffuser, nordgrille

indrek.valgma@etsnord.ee +372 503 1159

Timo Olesk

Margus Rebane

Eve Ebruk

Irja Kuusmann

Kristo Paap

Logistikaosakonna juht

kristo.paap@etsnord.ee +372 5334 5972

Martti Kruusamägi

Logistikaosakonna juhi abi

martti.kruusamagi@etsnord.ee +372 529 2990

Merike Helistvee

Kuido Jaaksaar

Tõnu Lember

Jaago Junolainen

Imbi Hepner

Kärri Jürisson

Graafiline disainer

karri.jyrisson@etsnord.ee

Eva-Lotta Künnap

Graafiline disainer

evalotta.kynnap@etsnord.ee

Ott Ringo

Urmas Hiie

Juhatuse esimees, Tootmine ja arendus

urmas.hiie@etsnord.ee +372 503 1483

Ene Saluste

Juhatuse liige, Finants

ene.saluste@etsnord.ee +372 5854 3770

Irja Närep

Töökeskkonnaspetsialist

irja.narep@etsnord.ee +372 512 8733

Maia Randver-Anupõld

Amor Sinivee

Äriprotsesside arendusjuht, IT haldus

amor.sinivee@etsnord.ee +372 5191 8080

Karin Tiitre