VVS’17 mess oli ETS NORDile edukas

– 02.06.2017
IMG_7316

ETS NORDi messiboks enne messi avamist

Taanis Odense kongressikeskuse neljas saalis toimunud VVS’17 mess tõi kolmeks päevaks        (26.–28. aprill) kokku kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete (HVAC) valdkonna spetsialistid nii Taanist kui selle naaberriikidest. Sel aastal püstitati taas osalejate rekord – kolme päevaga külastas messi ca 10 000 asjatundjat ja huvilist. ETS NORDi Taani kontor sai palju kontakte ja tellimusi.

Korraldaja teatel müüdi VVS’17 messipinnad välja väga varakult. 2015. aasta messikülastajate rekord seadis kõrged ootused ka 2017. aastaks, kuid osalejate määr oli isegi 19% kõrgem kui 2015. aastal. Messile registreerus rohkem kui 3500 professionaali ja 205 eksponenti.

ETS NORD tutvustas esmakordselt uut õhutiheduse mõõtmise seadet ETSlpt216, uusi Deekax ventilatsiooniagregaate, populaarseid NORDcanopy seeria köögikubusid ja torustikusüsteeme.

Aitäh kõigile ETS NORDi inimestele, kes kaasa aitasid (eriti neile, kes osalesid messil: Gert, Miko, Markku, Siiri ja Jan) ning messil kohalolnud partneritele: Thibaut Airlebenist, Martin ja Ole Scanionist ja Andreas Interzonist.

Vaata videot https://www.youtube.com/watch?v=pOaXsru00Us
Fotogalerii http://vvs-messen.dk/galleri/billeder/

Lisainfo Odense Congress Center veebilehelt (taani ja osaliselt inglise keeles) http://vvs-messen.dk/forside_da/