Müügiosakond

Hanna Liiri

Müük, Lõuna-Soome

hanna.liiri@etsnord.fi

+358 45 631 9493

Samuel Rutanen

Müük, Lõuna-Soome

samuel.rutanen@etsnord.fi

+358 400 187 737

Janne Lehtonen

Müük, Kagu-Soome

janne.lehtonen@etsnord.fi

+358 50 400 3300

Jens Rönnqvist

Müük, Lääne- ja Põhja-Soome

jens.ronnqvist@etsnord.fi

+358 400 562 801

Pasi Leskinen

Müük, Ida-Soome

pasi.leskinen@etsnord.fi

+358 40 5730 657

Junnu Haara

Müük, Kagu-Soome

junnu.haara@etsnord.fi

+358 40 848 4847

Matti Luoma

Müük, Lõuna- Soome, Recair ventilatsiooniseadmed

matti.luoma@recair.fi

+358 50 430 7760

Jyrki Niemelä

Piirkonna müügijuht, Lõuna- Soome, Recair ventilatsiooniseadmed

jyrki.niemela@recair.fi

+358 40 556 0951

Mia Lund

Müük, Pirkanmaa, Kesk- Soome ja Põhja- Karjala, Recair ventilatsiooniseadmed

mia.lund@recair.fi

+358 50 407 8941

Klienditeenindus

Niina Pellinen

Müügiassistent, tellimused

niina.pellinen@etsnord.fi

+358 401263788

Kiira Lehtinen

Müügiassistent, tellimused

kiira.lehtinen@etsnord.fi

+358 40 682 5921

Heidi Tuomi-Nikula

Müügiassistent, tellimused

heidi.tuomi-nikula@etsnord.fi

+358 40 1842 842

Krista Pienimaa

Müügiassistent, tellimused

krista.pienimaa@etsnord.fi

+358 40 1955 844

Marika Pyhäjärvi

Müügiassistent, tellimused

marika.pyhajarvi@etsnord.fi

+358 50 3845 511

Heli Helimaa-Repo

Hinnapakkumised, Recair ventilatsiooniseadmed

heli.helimaa-repo@recair.fi

+358 50 315 6782

Kauba väljastamine

Hans Hayles

Laomüük

nouto@etsnord.fi

+358 40 6473997

Niko Skonbäck

Laomüük

nouto@etsnord.fi

+358 40 6473997

Logistika ja ladu

Erki Adamson

Logistik

erki.adamson@etsnord.fi

+358 50 433 8400

Raido Akken

Logistik

raido.akken@etsnord.fi

+358 40 3503 494

Ost

Pia Heikkinen

Ostuinsener, Recair ventilatsiooniseadmed

pia.heikkinen@recair.fi

+358 50 3283 022

Tehniline tugi

Miko Makkonen

Tootehaldusjuht

miko.makkonen@etsnord.fi

+358 40 563 8573

Oskari Mattila

Tootespetsialist

oskari.mattila@etsnord.fi

+358 40 831 9120

Marcus Hintze

Tootespetsialist

marcus.hintze@etsnord.fi

+358 440 304896

Jukka Kotajärvi

Tootespetsialist

jukka.kotajarvi@etsnord.fi

+358 400 278 838

Olli Suvisuo

Tootespetsialist

olli.suvisuo@etsnord.fi

+358 40 150 8430

Markku Vasara

Tootespetsialist (automaatika)

markku.vasara@etsnord.fi

+358 50 4695 135

Andres Hiiesalu

Tehniline kalkulatsioon

andres.hiiesalu@etsnord.fi

+358 400 354 342

Martti Sippola

Hooldusinsener

martti.sippola@etsnord.fi

+358 40 194 0226

Aleksi Kähärä

Arendusjuht, Recair ventilatsiooniseadmed

aleksi.kahara@recair.fi

+358 40 544 7687

Kalle Juntunen

Mehaanikainsener, Recair ventilatsiooniseadmed

kalle.juntunen@recair.fi

+358 50 408 1388

Paavo Kujala

Automaatikainsener, Recair ventilatsiooniseadmed

paavo.kujala@recair.fi

+358 40 849 3145

Tootmine

Antti Airas

Tootmisjuht, Recair ventilatsiooniseadmed

antti.airas@recair.fi

+358 40 7375 314

Jarkko Haapamäki

Tootmise planeerimine ja juhtimine, Recair ventilatsiooniseadmed

jarkko.haapamaki@recair.fi

+358 50 466 3576

Administratsioon

Jari Lehtonen

Müügiosakonna juhataja

jari.lehtonen@etsnord.fi

+358 40 504 2709

Markku Mattila

Juhatuse liige, Müük ja turundus

markku.mattila@etsnord.fi

+358 (0) 400 707 030

Ida Lee

Turundusjuht

ida.lee@etsnord.fi

+358 40 526 8846