Administratsioon

12-7569(2)

Urmas Hiie

Juhatuse esimees, Tootmine ja arendus

urmas.hiie@etsnord.ee

+372 503 1483

Markku Mattila

Markku Mattila

Juhatuse liige, Müük ja turundus

markku.mattila@etsnord.fi

+358 (0) 400 707 030

Ene Saluste

Ene Saluste

Juhatuse liige, Finants

ene.saluste@etsnord.ee

+372 680 7375; +372 5854 3770

Amor Sinivee

Amor Sinivee

Äriprotsesside arendusjuht

amor.sinivee@etsnord.ee

+372 5191 8080

Sillen Reiser

Sillen Reiser

Personalijuht

sillen.reiser@etsnord.ee

+372 528 8155

Anti Arusaar

Kvaliteedijuht

anti.arusaar@etsnord.ee

+372 501 1253

Siiri Same 2

Siiri Same

Turundusjuht

siiri.same@etsnord.ee

+372 506 9639

Müügiosakond

Einari Karm

Einari Karm

Müügiosakonna juhataja

einari.karm@etsnord.ee

+372 506 4245; +372 680 7368

Kalmert Soone

Kalmert Soone

Müügijuht

kalmert.soone@etsnord.ee

+ 372 517 6768

Kaarel Kabin

Kaarel Kabin

Müügijuht

kaarel.kabin@etsnord.ee

+372 680 7376; +372 5668 2038

Raino Viira

Raino Viira

Tootejuht

raino.viira@etsnord.ee

+372 507 8250

Merit Põllupüü

Merit Põllupüü

Müügiassistent

merit.pollupyy@etsnord.ee

+372 680 7367; +372 5621 0552

Egne Reilson

Egne Reilson

Müügiassistent

egne.reilson@etsnord.ee

+372 680 7364; +372 5450 1674

Marit Galkina

Marit Galkina

Müügiassistent

marit.galkina@etsnord.ee

+372 680 7365; +372 5366 0825

Katri Ummer

Katri Ummer

Müügiassistent, eksport

katri.ummer@etsnord.ee

+372 5886 7100

Annika Viks

Annika Viks

Müügiassistent, eksport

annika.viks@etsnord.ee

+ 372 511 1956

Viivika Pakkonen

Viivika Pakkonen

Müügiassistent, eksport

viivika.pakkonen@etsnord.ee

+372 680 7392; +372 528 7794

Karin Tiitre

Karin Tiitre

Sekretär

karin.tiitre@etsnord.ee

+372 680 7360

Finantsosakond

Anne Raadik

Anne Raadik

Raamatupidaja

anne.raadik@etsnord.ee

+372 680 7384

Aet_2016

Aet Einberg

Pearaamatupidaja

aet.einberg@etsnord.ee

Marin Kuusk

Marin Kuusk

Raamatupidaja

marin.kuusk@etsnord.ee

Viktoria Popitš

Viktoria Popitšits

Raamatupidaja

viktoria.popitsits@etsnord.ee

Kristiine

Kristiine Valtri

Raamatupidaja

kristiine.valtri@etsnord.ee

Angelika Volens

Angelika Volens

Raamatupidaja, Lapsehoolduspuhkusel

Pille-Triin Pihlak

Pille-Triin Pihlak

Raamatupidaja, Lapsehoolduspuhkusel

Ostuosakond

Margus Rebane

Margus Rebane

Ostuosakonna juht

margus.rebane@etsnord.ee

+372 680 7382; +372 517 7363

Eve Ebruk

Eve Ebruk

Ostujuht

eve.ebruk@etsnord.ee

+372 680 7362; +372 512 8347

Andrei Erbe

Andrei Erbe

Ostuassistent

andrei.erbe@etsnord.ee

Kuido Jaaksaar

Kuido Jaaksaar

Logistik

kuido.jaaksaar@etsnord.ee

Logistikaosakond

Kristo Paap

Kristo Paap

Logistikaosakonna juht

kristo.paap@etsnord.ee

+372 5334 5972

Martti Kruusamägi

Martti Kruusamägi

Logistikaosakonna juhi abi

martti.kruusamagi@etsnord.ee

+372 529 2990

Tootmine

Tõnu Lember

Tõnu Lember

Tootmisjuht

tonu.lember@etsnord.ee

+372 510 0549

Vallo Veere

Vallo Veere

Jaoskonna juht

vallo.veere@etsnord.ee

Tootearendus

Miko

Miko Makkonen

Tootearendusjuht

miko.makkonen@etsnord.fi

+358 40 563 8573

Timo Olesk

Tootearendusinsener

timo.olesk@etsnord.ee

+372 5354 4467

Triin Leetmaa

Triin Leetmaa

Projekteerija

triin.leetmaa@etsnord.ee

Maris Roos

Arendusgrupi tehnik

maris.roos@etsnord.ee

Alfred Hiie

Alfred Hiie

Tehnik

alfred.hiie@etsnord.ee